21 grudnia - spotkanie wigilijne nauczycieli i pracowników szkołyAby budować trwałe i autentyczne relacje potrzebne są spotkania
i rozmowy. Takie spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w czwartek przeżyli nauczyciele i pracownicy szkoły wraz z rodzinami. Dużą radością dla nas wszystkich były dzieci Emilka, Martynka i Andrzej, które swoją szczerą radością i uśmiechem od ucha do ucha pomogły nam wejść w rodzinny i radosny klimat spotkania. Tego dnia mogliśmy sobie podziękować za to, co od siebie otrzymujemy oraz złożyć z serca płynące życzenia.
Jak się okazało jesteśmy bardzo umuzykalnionym zespołem wychowawczym, który pod batutą p. Ziemowita Pawlisza śpiewał kolędy i pastorałki ile sił w płucach. Dało się słyszeć nawet góralskie zaciągania i akcenty:) 

Nie mogło zabraknąć także wigilijnych potraw... były tradycyjne makówki śląskie, domowy barszcz i pierogi, paszteciki, pyszne sałatki i ciasta. Przepiękne jest to, że każdy z nas wnosi coś od siebie, jesteśmy z różnych miejsc, uczymy różnych przedmiotów i mamy różne charaktery, ale JEDEN BÓG nas łączy i sprawia, że potrafimy współpracować i cieszyć się wspólnie z nadchodzącego Bożego Narodzenia.