22 czerwca – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Tego dnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, które rozpoczęliśmy mszą w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Krakowie.

Po mszy nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia, następnie zgromadziliśmy się na szkolnym korytarzu, gdzie przywitał nas ks. Dyrektor, który podziękował wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie, rodzicom za trud włożony w wychowywanie dzieci, a uczniom za ich pracę włożoną w naukę. Zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, nagroda dyrektora za 100% frekwencji dla Karoliny z 2a, medale "Wybitnych Absolwentów": Agnieszce, Kubie, Małgosi, Julii, Kamilowi i Maćkowi, a także pamiątkowe tarcze dla uczniów trzecich klas.

Miłym akcentem były także podziękowania od Rady Rodziców oraz Uczniów.

Całość zamykał występ taneczny Oli, Julki oraz Olgi i Jakuba, który wprawił nas w dobry nastrój:) Spotkanie na korytarzu zakończyliśmy błogosławieństwem wakacyjnym oraz modlitwą, po to by udać się do klas, gdzie po raz ostatni w tym roku szkolnym wychowawcy mieli możliwość porozmawiania ze swoimi klasami:)

Za cały rok szkolny, za dobre wspomnienia, ale także wszystkie wyzwania - z całego serca dziękujemy!