24 stycznia - szkolne kolędowanie

To już nasza szkolna tradycja, że spotykamy się na wspólne kolędowanie, by cieszyć się z Bożego Narodzenia. W tym roku rozpoczęliśmy od spektaklu naszych uczniów "Boże Narodzenie mimo wszystko", wyreżyserowanego przez p.Annę. Przekaz spektaklu był bardzo wymowny: nie możemy skupić się tylko na tym, co zewnętrzne, bo nie zauważymy, że obok nas jest Anioł, który przypomina nam nieustannie o tym, że JEZUS SIĘ NARODZIŁ.

Po spektaklu przyszedł czas na śpiewanie kolęd. Nasza schola pod przewodnictwem Pana Ziemowita Pawlisza zaprezentowała najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Należy zaznaczyć, że w tym roku schola powiększyła się o nowych muzyków i śpiewaków oraz obfituje w solistów:)

Radosnym punktem tego wieczoru były także kolędy i piosenki wykonane w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim, które melodyjnie zaśpiewali uczniowie razem z p. Iwoną i p. Arlettą.

Nie możemy także nie wspomnieć o roztańczonych Julce i Oli, które w rytm świątecznej piosenki zaprezentowały taniec przygotowany razem z p.Anią.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom zaangażowanym w ten dzień. Dziękujemy rodzicom, dziadkom i rodzeństwu, którzy przyszli z nami kolędować. Do zobaczenia za rok!:)