8 marca - Dzień Kobiet

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że 8 marca to wyjątkowy dzień - Dzień Kobiet. Na początku dzisiejszego spotkania, które zorganizowano z tej okazji, Ksiądz Dyrektor złożył życzenia oraz przeczytał fragment z Pisma Świętego
o kobietach. 
Chłopcy z klasy trzeciej przygotowali występ kabaretowy. Ich skecze wprawiły wszystkich w dobry nastrój. Kamil Moskal jako przedstawiciel uczniów naszej szkoły złożył kobietom najlepsze życzenia. Na zakończenie Panie otrzymały kwiaty.

Dzień Kobiet w klasie 3b

Chłopcy z 3b w tym szczególnym dniu nie zapomnieli o swoich damach. Podczas godziny wychowawczej zorganizowali swoim koleżankom quiz dot. sławnych kobiet oraz czynności i przedmiotów związanych z męskimi zajęciami. Dziewczyny doskonale radziły sobie często z niełatwymi wyzwaniami. Uwieńczeniem obchodów była nagroda główna, która pozostanie SŁODKĄ tajemnicą klasy 3b. Nie zabrakło również pysznych babeczek zrobionych przez hojnego dżentelmena, pamiątkowych kartek i piękny życzeń. Dziękujemy naszym kobietom, że są zawsze z nami! (Miłosz Długosz, klasa 3b)

Dzień Kobiet i wyjście do parku trampolin klasy 1a

    Tak o Dniu Kobiet pisze jedna z uczennic klasy 1a: Dzisiejszy dzień kobiet był 
w naszej szkole bardzo hucznie obchodzony. W klasie 1a każda z dziewczyn dostała piękną różę. Przed południem chłopcy ze starszych klas przedstawili nam zabawne skecze o codziennym życiu kobiet. Wszyscy się śmiali. Po modlitwie nasza klasa pojechała do GoJump, gdzie przez godzinę, w towarzystwie kolegów i koleżanek, świetnie się bawiliśmy. To był świetny dzień!